אמן חושים או קוסם לילד מה עדיף 

ארגון מסיבת יום הולדת לילד היא אחת המטלות שחשוב לבצע אותם כמו שצריך ועל פי הספר. הסיבה לכך היא שילדים בשנת 2019 אינם מסתפקים יותר בארגון מסיבות יום הולדת שגרתיות, הכוללות את החלקים הרגילים של מתנות, קצת כיבוד מוזיקה וחבילות שי לחברים. מסיבת יום הולדת בשנת 2019, חייבת לכלול גם סוג של הופעה או אטרקציה או שתיהן. זאת, בנוסף להפעלות ומוזיקה איכותית. בשורות הבאות נשווה מספר סוגי אטרקציה ואת המידה שבה כל אחת מהן יכולה למלא את התפקיד המיועד לה. אילו סוגים של אטרקציות קיימים עבור מסיבות יום הולדת לילדים? מה ההבדל בין קוסם לבין אומן חושים? להלן התשובות.

איש במה

אטרקציות למסיבות יום הולדת לילדים

עם סוגי האטרקציות הקיימות עבור ימי הולדת לילדים. ניתן למנות אטרקציות שונות כגון  מוזיקת קריוקי,  שולחנות ביליארד וסנוקר ומשחקים עבור הילדים. בנוסף, ובלי קשר לכתוב לעיל, ניתן למנות גם ליצנים מצחיקים או הפעלות אינטראקטיביות לילדים. כל אחד מסוגי האטרקציות כאמור יכול להתאים לקבוצת ילדים או לגילאים מסוימים. שולחנות ביליארד וסנוקר יכולים להתאים לילדים בגילאי ההתבגרות שהם מעוניינים להיות דומים לגדולים ולעשות מה שהם עושים כמו שהם עושים. ישנה סוגיית החינוכיות של האטרקציות האלה, אבל במסיבת יום הולדת, לא ממש חייבים לשאול שאלות חינוכיות.

סוגים אחרים של אטרקציות הם חדר בריחה או קירות לטיפוס או אטרקציות אחרות המביאות לידי ביטוי את היכולות האישיות של כל אחד מהילדים. גם כאן, חשוב  להתאים את אופי האטרקציה לגילאים של הילדים ולאופי הכללי של קבוצת הילדים המשתתפת במסיבה. לא כל קבוצת ילדים תסכים להתאמץ פיזית ומנטאלית, דווקא במסיבת יומולדת של חבר.

‏אמן חושים, קוסם  ומה שביניהם

גם אמן חושים וגם קוסם עשויים להיות האטרקציה הנכונה במקום הנכון במסיבת יום הולדת לילדים עם זאת, כל אחת מהן עשויה להתאים לקבוצת ילדים בגילאים שונים או עם מנטאליות אחרת. ילדים בגילאים צעירים יותר עשויים להתלהב מתעלולים ופעלולים, העלמה של פריטים או הוצאת כדורים מתוך כובע ודברים שכאלה. בגילאים אלה, בדרך  כלל גילאים של פחות מעשר, הילדים עדיין לא בנויים מבחינה מנטאלית להתמודד עם אמן החושים והקסמים או הפעלולים שהוא מציע. ילדים בגילאים מבוגרים יותר, מתחילים דווקא להטיל ספק בכל הקשור למעשי קסמים וכשפים. דווקא, פעילות מנטאלית מסוג של אמן חושים עשויה להתאים להם ולדבר אליהם הרבה יותר מקוסם סתם.. בסיכומו של עניין, לא ניתן לקבוע בוודאות האם קוסם עדיף על אומן חושים או ההפך. הדבר נוגע לגילאים של הקבוצה וליכולת את של כל אחד מהחברים בה להתמודד עם ההופעה, להבין ולעכל אותה.

אם יש לך עניין לארגן אטרקציה איכותית ומעניינת עבור מסיבת יום הולדת לילדים ולבני נוער, אתה. זיגי, אמן חושים וטלפתיה, אם לילדים את זמנם ויגרום להם הנאה ותהיה באשר לקיומו של חוש שישי ושל טלפתיה במה המשמעויות של הדבר. כדאי ליצור קשר כעת,ואנו נחזור אליך בהקדם על מנת לקבוע את  המועד והמקום להופעה של זיגי.

מעוניינים לעבור למאמר נוסף בנושא – הפתעות הכי שוות ליום הולדת כנסו עוד היום לכאן.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
משחק ספורט
טיפים לאירועים
2 סדנאות לשיפור הביטחון העצמי

ביטחון עצמי הוא מפתח מאסטר בחיים, שבא לידי שימוש במקומות רבים ובתחומים מגוונים. שיפור הביטחון עצמי הוא לפני הכול שיפור משמעותי באיכות החיים, על כל תחומיהם. החל מתחושה עצמית טובה,

נכות ראשית
כללי
אילו מחלות מזכות בפטור ממס הכנסה?

אזרחים רבים מתמודדים במהלך חייהם עם אתגרים בריאותיים אשר מקשים עליהם להמשיך באורח החיים אליו התרגלו. אתגרים אלו יכולים לנבוע מאבחון מחלה קשה, פציעה בתאונת דרכים או התפרצות מחלת נפש.

קינוחים
מתנות
איך לבחור מתנה לקונדיטור

קונדיטורים עוסקים בהכנת ועיצוב עוגות ומתוקים למיניהם. נראה שמקצוע הקונדיטוריה נחשב למקצוע טעים ומוצלח במיוחד. אם אתם מכירים קונדיטורים, כאלו שהם קרובים אליכם, או שהכינו לכם עוגה טעימה ומעוצבת במיוחד,

חתן השמחה - איך בוחרים אולם לבר מצווה?
כללי
חתן השמחה – איך בוחרים אולם לבר מצווה?

הילד צפוי לחגוג יום הולדת 13 בקרוב ואתם צריכים להתחיל לארגן את האירוע? אם כך, סביר להניח שגלשתם ברחבי הרשת כדי לחפש תשובות לכל מיני שאלות בנוגע להליך המורכב. עברנו