אמן חושים או קוסם לילד מה עדיף 

ארגון מסיבת יום הולדת לילד היא אחת המטלות שחשוב לבצע אותם כמו שצריך ועל פי הספר. הסיבה לכך היא שילדים בשנת 2019 אינם מסתפקים יותר בארגון מסיבות יום הולדת שגרתיות, הכוללות את החלקים הרגילים של מתנות, קצת כיבוד מוזיקה וחבילות שי לחברים. מסיבת יום הולדת בשנת 2019, חייבת לכלול גם סוג של הופעה או אטרקציה או שתיהן. זאת, בנוסף להפעלות ומוזיקה איכותית. בשורות הבאות נשווה מספר סוגי אטרקציה ואת המידה שבה כל אחת מהן יכולה למלא את התפקיד המיועד לה. אילו סוגים של אטרקציות קיימים עבור מסיבות יום הולדת לילדים? מה ההבדל בין קוסם לבין אומן חושים? להלן התשובות.

איש במה

אטרקציות למסיבות יום הולדת לילדים

עם סוגי האטרקציות הקיימות עבור ימי הולדת לילדים. ניתן למנות אטרקציות שונות כגון  מוזיקת קריוקי,  שולחנות ביליארד וסנוקר ומשחקים עבור הילדים. בנוסף, ובלי קשר לכתוב לעיל, ניתן למנות גם ליצנים מצחיקים או הפעלות אינטראקטיביות לילדים. כל אחד מסוגי האטרקציות כאמור יכול להתאים לקבוצת ילדים או לגילאים מסוימים. שולחנות ביליארד וסנוקר יכולים להתאים לילדים בגילאי ההתבגרות שהם מעוניינים להיות דומים לגדולים ולעשות מה שהם עושים כמו שהם עושים. ישנה סוגיית החינוכיות של האטרקציות האלה, אבל במסיבת יום הולדת, לא ממש חייבים לשאול שאלות חינוכיות.

סוגים אחרים של אטרקציות הם חדר בריחה או קירות לטיפוס או אטרקציות אחרות המביאות לידי ביטוי את היכולות האישיות של כל אחד מהילדים. גם כאן, חשוב  להתאים את אופי האטרקציה לגילאים של הילדים ולאופי הכללי של קבוצת הילדים המשתתפת במסיבה. לא כל קבוצת ילדים תסכים להתאמץ פיזית ומנטאלית, דווקא במסיבת יומולדת של חבר.

‏אמן חושים, קוסם  ומה שביניהם

גם אמן חושים וגם קוסם עשויים להיות האטרקציה הנכונה במקום הנכון במסיבת יום הולדת לילדים עם זאת, כל אחת מהן עשויה להתאים לקבוצת ילדים בגילאים שונים או עם מנטאליות אחרת. ילדים בגילאים צעירים יותר עשויים להתלהב מתעלולים ופעלולים, העלמה של פריטים או הוצאת כדורים מתוך כובע ודברים שכאלה. בגילאים אלה, בדרך  כלל גילאים של פחות מעשר, הילדים עדיין לא בנויים מבחינה מנטאלית להתמודד עם אמן החושים והקסמים או הפעלולים שהוא מציע. ילדים בגילאים מבוגרים יותר, מתחילים דווקא להטיל ספק בכל הקשור למעשי קסמים וכשפים. דווקא, פעילות מנטאלית מסוג של אמן חושים עשויה להתאים להם ולדבר אליהם הרבה יותר מקוסם סתם.. בסיכומו של עניין, לא ניתן לקבוע בוודאות האם קוסם עדיף על אומן חושים או ההפך. הדבר נוגע לגילאים של הקבוצה וליכולת את של כל אחד מהחברים בה להתמודד עם ההופעה, להבין ולעכל אותה.

אם יש לך עניין לארגן אטרקציה איכותית ומעניינת עבור מסיבת יום הולדת לילדים ולבני נוער, אתה. זיגי, אמן חושים וטלפתיה, אם לילדים את זמנם ויגרום להם הנאה ותהיה באשר לקיומו של חוש שישי ושל טלפתיה במה המשמעויות של הדבר. כדאי ליצור קשר כעת,ואנו נחזור אליך בהקדם על מנת לקבוע את  המועד והמקום להופעה של זיגי.

מעוניינים לעבור למאמר נוסף בנושא – הפתעות הכי שוות ליום הולדת כנסו עוד היום לכאן.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מה כדאי לאכול בעבודה

אתם מוצאים את עצמכם מבלים שעות בעבודה ולא תמיד עוצרים לאכול? אם כך, כדאי שתדעו שעל ארוחת צהריים טובה לא כדאי לכם לוותר. מה שכן, לא תמיד פשוט לענות על

דגל
כללי
קיל איירן – למי שרוצה להכיר את אירלנד באמת

קיל איירן (הידועה גם כקילארני) שוכנת בדרום מערב אירלנד במחוז קרי. קיל איירן הפכה עם השנים לאחת הערים הפופולריות ביותר בקרב תיירים באירלנד ואף זכתה בפרסים כמו העיר השמורה ביותר