הסדנאות שלי

הסדנאות שלי מותאמות אישית לכל אירוע, חגיגה ושמחה שתבחרו. בסדנאות נלמד קצת על סודותיו הכמוסים ביותר של השוקולד ונכיר לראשונה איך כדאי לעבוד איתו.

סדנת שוקולד לילדים

בסדנאות השוקולד לילדים נלמד יחדיו על חומר הגלם האהוב – שוקולד. הילדים שלכם יהפכו להיות קונדיטורים ליום אחד ויזכו לטעום ולחלוק עם חבריהם את היצירות המתוקות והטעימות שעשו מהשוקולד. אם אתם מחפשים חוויה מלמדת אך מענגת בטעמים סדנאות השוקולד לילדים של מיקי הן בדיוק הפעילות הנכונה שאתם מחפשים לילדיכם. אם יהיה לכם קצת מזל אולי תצליחו לטעום מיצירות המופת של ילדיכם.

סדנת שוקולד למבוגרים

אירוע לאנשים מבוגרים צריך להיות מספיק מעניין או מספיק טעים כדי שחבריכם או קרובי משפחותיכם יישארו למהלך כל הסדנה. בסדנאות השוקולד למבוגרים נדאג להכין יחדיו מטעמים בשלל צבעי השוקולד הטעימים והמיוחדים. נכין פרלינים שהם תכשיטים קטנים העשויים משוקולד ובדרך נכיר ונלמד את תהליך טמפרור השוקולד ולמה בעצם לכל שוקולד יש טמפרטורת טמפרור שונה. בנוסף לפרלינים נכין עוד שלל מתוקים אשר מותאמים לפיכם.

סדנת שוקולד למסיבת רווקות

מזל טוב! כמעט והגיע היום שכל ילדה חולמת עליו מגיל מאוד צעיר – החתונה! אתן יכולות להפוך את מסיבת הרווקות שלכן ממוצלחת למתוקה, מוצלחת וכיפית במיוחד. בסדנת השוקולד למסיבת הרווקות נתחיל בהרמת כוסית של אלכוהול שוקולדי במיוחד. משם נמשיך להכין תכשיטי שוקולד ממולאים בכל טוב ובנוסף נכין שלל שוקולדים המותאמים לעדיפות הכלה המיועדת. לבסוף גם נכין מתנות שוקולדיות לזוג המאושר ונעטוף למתנה.

סדנת שוקולד למכורים

אתה! כן אתה! זה שמסתכל על סדנת השוקולד למכורים ומתלבט אם הוא אכן מכור, יש לי חדשות בשבילך – אתה מכור! בסדנת השוקולד למכורים נעשה שלל שוקולדים מעניינים, מתוקים וטעימים. בנוסף לכך נלמד ונכיר את הטריקים הכי חשובים לעבודה עם שוקולד כדי שאת השוקולד שלכם תוכלו לאחר הסדנה להכין לבד – גם בבית. אם אחרי סדנת השוקולד למכורים נשאר לכם עוד מקום לשוקולד נרצה לשמוע את סוד ההצלחה שלכם!