כך תמצאו את הקוסם המתאים לאירוע שלכם

הקוסם המתאים לאירוע שלכם מגיע עם יותר מאשר סט כלים של קוסמים. מעבר לסט הכלים של הקוסם, הוא צריך להביא אתו גם את היכולת לשעשע את הקהל, לסקרן אותו ועוד. כיצד תמצאו קוסם לאירועים שיגרום לקהל להגיד: “איך הוא עשה את זה?!” – הנה כל המידע.

אם אתם מחפשים אחר קוסם לאירועים או אמן חושים מצליח, אתם מחפשים אחר אנשי במה לכל דבר. אנשי במה אלו עושים הרבה מעבר לקסמים. הם יוצרים אינטראקציה עם הקהל, הופכים את בעל האירוע למפתח האירוע, גורמים לאנשים לצחוק, להסתקרן ועוד.

כל עוד אתם מחפשים אחר קוסם מקצועי לאירועים מסוגים שונים, תוכלו למצוא אנשי במה היסטריים עם המון ניסיון. ובכל זאת, כיצד נבדיל ביניהם ונבחר בקוסם הנכון? הנה כל המידע, נתחיל עם סגנון המופע. מה אני צריך לדעת על סגנון אמן החושים, הקוסם או אמן הטלפתיה?

 

מה שצריך לדעת על אמן החושים והקוסם שלכם

סגנון המופע של אמן החושים והקוסם הוא חשוב. בעוד שחלק מהקוסמים הם מאוד אפלים ומסתוריים, חלק אחר יהיו משעשעים וממש סחבקים. אם אתם מחפשים אחר קוסם לימי הולדת של ילדים למשל, יהיה רצוי לבחור קוסם אירועים מצחיק וחמדמד.

ואם כבר הזכרנו מופע משעשע, חובה לדבר גם על אמן טלפתיה וחושים. אמן טלפתיה הוא אדם אשר מסוגל לא רק לקרוא את המחשבות שלכם, אלא גם להשפיע על תהליכי החשיבה שלכם. כן, ממש ככה. אם אתם מחפשים אחר אמן חושים למשל, אתם מחפשים אחר איש במה אשר מסוגל לקרוא את שפת גופכם את מחשבותיכם.

 

כיצד נראה המופע של אמן הטלפתיה?

אמני חושים הם מעולים בכל מה שקשור לניווט המחשבה של הקהל, זה פשוט היסטרי לצפות בזה ועוד יותר היסטרי לקחת חלק בזה. מומלץ. ומה עוד כדאי לדעת על הקוסם שלכם? כדאי לקחת בחשבון את סוגי הקסמים שהקוסם יבצע.

חלק מהקסמים עשויים ממש להבהיל את הקהל, ככה שחשוב להתאים את סוגי הקסמים לסוגי הקהלים שמגיעים לחוות את המופע. ואולי הכי חשוב לדעת, יהיה כדאי לצפות בטעימות מהמופע של הקוסם. לפני שאתם מזמינים קוסם כזה או אחר לאירוע, תריצו עליו חיפוש ביוטיוב ובגוגל.

 

היכן ניתן לצפות בקטעי מופע של קוסמים?

באתר YOUTUBE יש מופעי קוסמות של המון קוסמים מישראל שמשווקים את עצמם. תוכלו בעצמכם להתבונן בחלקים מהמופעים של הקוסמים ולהחליט מה מתאים לכם. בעוד שחלק מהקוסמים עשויים להרגיש לכם מעט ילדותיים, חלק אחר מהקוסמים נחשבים בעלי מופע “בוגר” יותר.

נשאיר לכם להחליט. העיקר שתחליטו נכון, כי על אירוע טוב מדברים גם חודשים. אם אתם רוצים להפוך את האירוע לבלתי נשכח, אמן חושים ואמן טלפתיה יהיה מענה מעולה עבורכם. תהנו.

קוסם

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אמן
אנשי שירות
אמן חושים או קוסם לילד מה עדיף 

ארגון מסיבת יום הולדת לילד היא אחת המטלות שחשוב לבצע אותם כמו שצריך ועל פי הספר. הסיבה לכך היא שילדים בשנת 2019 אינם מסתפקים יותר בארגון מסיבות יום הולדת שגרתיות,

מרק גולש
אירועים
דוכני מזון לאירועים – האם זה כדאי?

דוכני מזון לאירועים – האם זה כדאי? תכנון של אירועים זה לא דבר פשוט, בין היתר, מבחינה קולינרית. בתור אנשים שבוודאי יצא להם לבלות בלא מעט אירועים, אתם הרי יודעים