איזה אנשים אתם, של שוקולד או בשר

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם

על נושא המאמר הבא, נכתב בעבר הרבה ועוד ייכתב הרבה בעתיד. הניסיון ליצור קונצנזוס בסוג האוכל המועדף ביותר הינו שגוי ונועד לכישלון עוד מלכתחילה.
לעומת זאת, במאמר הקרוב אנו ננסה לעזור לכל אלה מכם שעדיין לא הגיעו למסקנה האם הם אנשים של בשר או אנשים של שוקולד- להגיע לתשובה המיוחלת. חברת וובר, חברה המתמחה בתחום הבשרים, מנגלים והציוד הייעודי תנסה לעזור לנו להגיע לתשובה.

מדוע לא ניתן להגיע החלטה קולקטיבית בתחום המזון?

תחום המזון הוא תחום שמבוסס ברובו על העדפות אישיות. אדם שחושב שמאכל X הוא המאכל הטוב והטעים ביותר, לא חייב להסכים עם אדם אחר שחושב שמאכל Y הוא בכלל המאכל המומלץ ביותר. המשפט "על טעם וריח אין להתווכח" מעולם לא התאים בצורה טובה יותר. אכן כשמדובר על אוכל (כמו גם על העדפות בבחירת בני זוג ועוד), לכל אדם יש את ההעדפות שלו בהתייחס לטעם האוכל ולריח האוכל. לא ניתן להגיע להחלטה קולקטיבית על המאכל הטעים ביותר- וטוב שכך.

שיפודים עם בשר וירקות

בשרים או שוקולדים?

השאלה שלשמה התכנסנו- איזה סוג אנשים אתם בהתייחס לשוקולדים ובשרים, היא שאלה טריקית ומטעה. אין לשאלה זו תשובה אחת. הרשו לנו לאכזב אתכם מעט ולהגיד לכם שלא תמצאו תשובה לשאלה. אנשים יכולים לאהוב בשר ואנשים יכולים לאהוב שוקולד ולא חייב להיות "או" ביניהם. השאלה הייתה יכולה להישאל אם היינו שואלים האם אתם מעדיפים אנטריקוט או סינטה, (מדריך: איך לבחור סטייק – מסינטה ועד אנטריקוט) או על אותו משקל אם אתם מעדיפים שוקולד מריר או לבן. אין התנגשות וסתירה בין שני המאכלים. אתם יכולים להיות אנשים של בשר וגם אנשים של שוקולד. מדובר בשני עולמות קולינאריים שהם רחוקים זה מזה, ועל כן השוואה ביניהם מלכתחילה נועדה לכישלון. נשתמש בדוגמא נוספת על מנת להמחיש את העניין. אתם חוגגים אירוע בשבוע הבא, ואתם מעוניינים להביא לאירוע סדנת בישול. עומדות בפניכם שתי אופציות אפשריות- סדנת שוקולד על כל המשתמע מכך או סדנת בשרים. במה תבחרו? אין לשאלה זו תשובה ניצחת וחד משמעית. אנו נראה התפלגות של בחירות (שלא בהכרח תהייה שווה)- חלק מסוים יעדיף את סדנת הבשרים לעומת חלק אחר שיבחר בסדנת השוקולד.
איש חכם אחד אמר "על טעם וריח אין להתווכח"… שיהיה לכם בתיאבון!

חברת וובר הינה חברה שמתמחה בתחום המנגלים, הבשרים והציוד הנלווה לתחום. בין אם אתם מחפשים גריל גז מומלץ, סוגי בשרים מומלצים או מדריכים שונים בתחום- את כל זה תוכלו למצוא באתר הבית של החברה. החברה מתמקצעת בעיקר בתחום המנגלים- בין אם מדובר בגריל גז או בגריל פחמים. (דור הבא של המנגלים כתבה מקו)​​ לכן אם אתם מחפשים לרכוש גריל גז מומלץ או גריל פחמים מומלץ- כנסו לאתר הבית.

שוקולד ובשר – יש פתרון פרווה וכשר להלן הכתבה בנושא לעבור לכתבה לחץ כאן.

אנשי שירות
שיפוץ בניין: סנפלינג או במות הרמה – מה עדיף?

בניינים ישנים או חדשים חשופים בתדירות גבוהה לפגעי מזג האוויר השונים הגורמים לבלאי מוגבר. הדבר בא לידי ביטוי בסדקים, חורים וקילופי צבע במקרה הטוב, ולנפילת אריחים וחשיפת ברזלי היציקה, במקרה

מתקן לילדים
אטרקציות לכל המשפחה
רשימת ציוד ליום הולדת מא' ועד ת'

אין כמו יומולדת, היום הכיפי ביותר בשנה! יום הולדת מצריך ממכם, ההורים, לא מעט תכנון ומחשבה, ככה שנשמח לעזור עד כמה שניתן עם רשימת ציוד ליום ההולדת מ-א' ועד ת'.

מלונות בקוסמוי
תיירות
מלונות בקוסמוי – המדריך למטייל

מי לא חולם על חופשה קסומה מול חולות זהובים ומי טורקיז נעימים. הרוח מלטפת אתכם בעודכם אוחזים שייק פירות ואתם כבר לא מתרגשים מהפוט-מסז' המפנק שאוטוטו תקבלו כי היום הוא