קונדיטורית? מאורסת? כדאי שתאבטחי את הכסף שהרווחת וחסכת עד עכשיו בעזרת הסכם ממון!

מקרה שאירע לאחרונה לקונדיטורית צעירה שהתגרשה זמן קצר לאחר הנישואים, הוביל לשיח ער ברשתות החברתיות. שכן, זו גילתה שעליה לחלוק את כספיה עם בן הזוג. החלטנו לקחת את העניין המדובר כדוגמא, כדי להעלות את המודעות בכל הנוגע לחשיבות החתימה על הסכם ממון. הישארו כאן ותגלו למה קונדיטוריות מאורסות צריכות לחתום על ההסכם ומה חשוב לדעת עליו. 

 

הגיע הזמן להכיר את הסכם הממון

נפתח בהצגת המונח המשפטי “הסכם ממון” שאתן, כקונדיטוריות מצליחות, צריכות להכיר מקרוב. נסביר בקצרה שמדובר בהסכם חתום שנערך על ידי בני הזוג מול עורך דין שהוסמך לדבר. החתימה על ההסכם מאפשרת לקבוע את חלוקת הרכוש בין בני הזוג, במידה ואלה יחליטו להיפרד בשלב מאוחר יותר. אם אתן מתלבטות בהקשר זה, כדאי שתקראו את בשורות הבאות. שכן, יוצגו בפניכן הסיבות שגורמות לנשים רבות לחתום על ההסכם.

הגיע הזמן להכיר את הסכם הממון

סיבה ראשונה: כדי להגן על הכסף שצברתן עם השנים

אם את קונדיטורית מצליחה ומוכרת וההכנסות שלך גבוהות מאוד, עלייך לבדוק שאת לא נכנסת לנישואים שמתרחשים מתוך מניע כלכלי. שכן, קרו מקרים שבהם בן זוג החליט להציע נישואים, כדי להשתמש בכספים של בת הזוג שלו לאחר החתונה. אם אתן חוששות ממצב שכזה, עליכן לפנות לעורך דין ולהתייעץ עמו או לקרוא תחילה מאמרים על הסכם ממון שאלות ותשובות שנוגעות לניצול כלכלי מצד הגבר.

 

סיבה שנייה: כדי להסדיר את חלוקת העסק

סביר להניח שתרצו לשמור לעצמכן את העסק שהקמתן לעצמכן ולא לחלוק אותו עם בן הזוג שעמו התחתנתן. אם כך, תצטרכו לחתום על הסכם ממון שיכלול סעיף שאומר שבמקרה של פרידה, העסק נשאר שלכן בלבד ולא תתבצע חלוקה כלשהי עם בן הזוג.

סיבה שנייה כדי להסדיר את חלוקת העסק

סיבה שלישית: להגן על עצמכן מצד ג’

לצערנו, בני זוג רבים מחליטים להתגרש לאחר שהעסק נכנס לקשיים כלכליים. מדובר במצבים שבהם קיים הליך מול הוצאה לפועל וכו’. חשוב לחתום על הסכם ממון בהקשר זה, כדי להימנע ממחלוקות שעשויות לצוץ בהמשך הדרך. שכן, ההסכם מגן על הרכוש של בני הזוג מול צד ג’.

 

טיפ לסיום: פנו לעורך דין מומלץ לקבלת ייעוץ

זה לא סוד, חתימה על הסכם ממון אינה עניין של מה בכך. מדובר בהליך מורכב שצריך להתבצע תוך סיוע מקצועי מצד עורך דין קשוב שיודע דבר או שניים על הסכם שמתקיים תוך החזקת עסק מצליח בתחום הקונדיטוריה. כעת, אתן מכירות בטיפ החשוב, כך שתצטרכו ליישם אותו, כדי שתוכלו להיות בטוחות שאתן נמצאות בידיים טובות.

 

השורה התחתונה

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכן את האפשרות לאבטחת הכסף שהרווחתן לאורך השנים מהקונדיטוריה שברשותכן. כעת, ברור לכן שתצטרכו לחתום על הסכם ממון שיקנה לכן ביטחון כלכלי במידה ותחליטו להתגרש בעתיד.

קונדיטורית מאורסת כדאי שתאבטחי את הכסף שהרווחת וחסכת עד עכשיו בעזרת הסכם ממון!

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אטרקציות מהנות
אירועים
4 אטרקציות מהנות שאסור לכם לפספס!

חיינו מלאים באתגרים שונים ומשונים, אך רבים יסכימו שאחד מהאתגרים הקשים ביותר הוא למצוא פעילות לכל המשפחה שכולם יהיו מרוצים ממנה. אין ספק שזמן איכות משפחתי הוא חשוב ותמיד נשמע

סוכר לבן ומכשיר מדידת אינסולין
חוק ומשפט
רשלנות רפואית בסוכרת

מספר חולי הסוכרת בארץ ובעולם נמצא בעלייה מואצת גם בישראל וגם בשאר העולם. לפי הערכות שונות, מספר חולי הסוכרת מסוג 2 ברחבי העולם בשנת 2025 יהיה כ320 מיליון איש. קיים

סדנת שוקולד
כללי
אני אוהב שוקולד – איך בוחרים סדנאת שוקולד?

מי לא אוהב ללקק שוקולד מתוק? החוויה מתוקה אף יותר כשאנחנו מכינים את השוקולד בעצמנו. סדנאות שוקולד מתאימות לימי החופש כפעילות כייפית שתוציא את הילדים מן המסכים, לימי הולדת וימים

מופע בידור
אירועים
מופע למשפחה

לפני שהגיעה לחיינו שנת 2020 ששינתה את העולם כולו, היינו יכולים לחלום על הזמנה של מופע משפחתי בחצר או בסלון הבית שלנו. בני המשפחה שלנו תמיד דיברו על כך, שאם