קונדיטורית? מאורסת? כדאי שתאבטחי את הכסף שהרווחת וחסכת עד עכשיו בעזרת הסכם ממון!

מקרה שאירע לאחרונה לקונדיטורית צעירה שהתגרשה זמן קצר לאחר הנישואים, הוביל לשיח ער ברשתות החברתיות. שכן, זו גילתה שעליה לחלוק את כספיה עם בן הזוג. החלטנו לקחת את העניין המדובר כדוגמא, כדי להעלות את המודעות בכל הנוגע לחשיבות החתימה על הסכם ממון. הישארו כאן ותגלו למה קונדיטוריות מאורסות צריכות לחתום על ההסכם ומה חשוב לדעת עליו. 

 

הגיע הזמן להכיר את הסכם הממון

נפתח בהצגת המונח המשפטי “הסכם ממון” שאתן, כקונדיטוריות מצליחות, צריכות להכיר מקרוב. נסביר בקצרה שמדובר בהסכם חתום שנערך על ידי בני הזוג מול עורך דין שהוסמך לדבר. החתימה על ההסכם מאפשרת לקבוע את חלוקת הרכוש בין בני הזוג, במידה ואלה יחליטו להיפרד בשלב מאוחר יותר. אם אתן מתלבטות בהקשר זה, כדאי שתקראו את בשורות הבאות. שכן, יוצגו בפניכן הסיבות שגורמות לנשים רבות לחתום על ההסכם.

הגיע הזמן להכיר את הסכם הממון

סיבה ראשונה: כדי להגן על הכסף שצברתן עם השנים

אם את קונדיטורית מצליחה ומוכרת וההכנסות שלך גבוהות מאוד, עלייך לבדוק שאת לא נכנסת לנישואים שמתרחשים מתוך מניע כלכלי. שכן, קרו מקרים שבהם בן זוג החליט להציע נישואים, כדי להשתמש בכספים של בת הזוג שלו לאחר החתונה. אם אתן חוששות ממצב שכזה, עליכן לפנות לעורך דין ולהתייעץ עמו או לקרוא תחילה מאמרים על הסכם ממון שאלות ותשובות שנוגעות לניצול כלכלי מצד הגבר.

 

סיבה שנייה: כדי להסדיר את חלוקת העסק

סביר להניח שתרצו לשמור לעצמכן את העסק שהקמתן לעצמכן ולא לחלוק אותו עם בן הזוג שעמו התחתנתן. אם כך, תצטרכו לחתום על הסכם ממון שיכלול סעיף שאומר שבמקרה של פרידה, העסק נשאר שלכן בלבד ולא תתבצע חלוקה כלשהי עם בן הזוג.

סיבה שנייה כדי להסדיר את חלוקת העסק

סיבה שלישית: להגן על עצמכן מצד ג’

לצערנו, בני זוג רבים מחליטים להתגרש לאחר שהעסק נכנס לקשיים כלכליים. מדובר במצבים שבהם קיים הליך מול הוצאה לפועל וכו’. חשוב לחתום על הסכם ממון בהקשר זה, כדי להימנע ממחלוקות שעשויות לצוץ בהמשך הדרך. שכן, ההסכם מגן על הרכוש של בני הזוג מול צד ג’.

 

טיפ לסיום: פנו לעורך דין מומלץ לקבלת ייעוץ

זה לא סוד, חתימה על הסכם ממון אינה עניין של מה בכך. מדובר בהליך מורכב שצריך להתבצע תוך סיוע מקצועי מצד עורך דין קשוב שיודע דבר או שניים על הסכם שמתקיים תוך החזקת עסק מצליח בתחום הקונדיטוריה. כעת, אתן מכירות בטיפ החשוב, כך שתצטרכו ליישם אותו, כדי שתוכלו להיות בטוחות שאתן נמצאות בידיים טובות.

 

השורה התחתונה

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכן את האפשרות לאבטחת הכסף שהרווחתן לאורך השנים מהקונדיטוריה שברשותכן. כעת, ברור לכן שתצטרכו לחתום על הסכם ממון שיקנה לכן ביטחון כלכלי במידה ותחליטו להתגרש בעתיד.

קונדיטורית מאורסת כדאי שתאבטחי את הכסף שהרווחת וחסכת עד עכשיו בעזרת הסכם ממון!

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סגולות המרפא של השוקולד

סגולות המרפא של השוקולד אם אתם באמת אוהבים שוקולד, בטח כבר נתקלתם באנשים, חברים או משפחה שאמרו לכם: שוקולד זה לא בריא, אין לו ערכים תזונתיים, בשביל מה אתה אוכל

איך לחגוג בת מצווה בלי לשבור את הכיס
אירועים
איך לחגוג בת מצווה בלי לשבור את הכיס

בת מצווה היא אבן דרך משמעותית בחייה של כל נערה צעירה, המסמנת את המעבר מילדות לבגרות. מדובר באירוע מיוחד ובחגיגה שדורשת המון מחשבה ולעתים גם תקציב לא מבוטל. למרבה המזל,

סדנת שוקולד
כללי
אני אוהב שוקולד – איך בוחרים סדנאת שוקולד?

מי לא אוהב ללקק שוקולד מתוק? החוויה מתוקה אף יותר כשאנחנו מכינים את השוקולד בעצמנו. סדנאות שוקולד מתאימות לימי החופש כפעילות כייפית שתוציא את הילדים מן המסכים, לימי הולדת וימים

פטור ממס הכנסה
כללי
מי מועמד ראוי לפטור ממס הכנסה?

הרבה אנשים מנסים לחסוך במה שאפשר, כמה שפחות הוצאות ועלויות, העיקר להנות מחיסכון של כמה מאות שקלים. האבסורד הוא שרבים מהם לא יודעים כי מצבם מזכה אותם בקבלת פטור ממס