מופע למשפחה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם

לפני שהגיעה לחיינו שנת 2020 ששינתה את העולם כולו, היינו יכולים לחלום על הזמנה של מופע משפחתי בחצר או בסלון הבית שלנו. בני המשפחה שלנו תמיד דיברו על כך, שאם היה אפשר, היינו מזמינים את הזמר האהוב עלינו להופעה בגג באחד החגים. והנה, רצה הגורל, העולם השתנה ואיתו הגיעה האפשרות להזמנת מופעים למשפחה בבתי אב ברחבי הארץ.

מאז פרוץ שהקורונה, יותר ויותר משפחות מנצלות את ההזדמנות הייחודית ומזמינות מופעים עד דלת הבית. אם תמיד רציתם להזמין מופע ולא ידעתם איך, בטח תשמחו לשמוע שבשורות הבאות ריכזנו עבורכם הסבר מפורט לגבי הזמנה של מופע למשפחה, כך שאתם רק צריכים לקרוא וליישם:

 

שלב ראשון  – תחפשו ברחבי הרשת מופעים אפשריים

השלב הראשון הוא השלב שאנחנו מבצעים בדרך כלל בעת המתנה לתור בסופר, בדואר או בבנק. מדובר כמובן בשלב החיפוש אחר מופע מתאים. הרי יש מגוון רחב של מופעים למשפחות, ואתם צריכים לבחור את המופע שהכי מתאים למשפחה שלכם. אם אינכם יודעים מאיפה להתחיל, ריכזנו עבורכם 3 אפשרויות נוחות לחיפוש:

  1. באמצעות גוגל
  2. באמצעות פרסום פוסט בפרופיל שלכם בפייסבוק
  3. באמצעות פרסום  פוסט בקבוצת פייסבוק ייעודית שמתאימה למשפחות

אתם יכולים לבחור באחת או יותר מהאפשרויות הללו.

 

שלב שני – תבחרו במופע שאתם הכי רוצים להזמין

כעת, לאחר שערכתם בירור מקיף ברחבי הרשת, הגיע זמנכם להכריע – מהו המופע המשפחתי שאתם בוחרים להזמין?
אם אתם עדיין מתלבטים בין כמה מופעים, אז יש לנו פתרון. תבחרו 2 מופעים שנראים לכם הכי מתאימים. נניח למשל שבחרתם במופע של אמן חושים ובמופע של ליצן. כעת, אתם יכולים לערוך חיפוש בגוגל אודות המפעילים הללו ולראות מה טיבם. יכול להיות שתקראו את הביקורות שנכתבו על הליצן ותגלו שמשפחות מציינות שמדובר במופע שמתאים לילדים בעיקר ושהם נחלו אכזבה גדולה. בזמן שיכול להיות שתקראו ביקורות טובות על אמן החושים הנבחר ותגלו שהוא מומלץ ביותר ושמשפחות רבות נכחו במופעים שלו והן מציינות שמדובר במופעים בלתי נשכחים.
אם זה יהיה המצב, תהיה לכם בחירה קלה ביותר מבין השניים.

 

שלב שלישי – תתקשרו אל המפעיל ותבררו פרטים חשובים אודות המופע

ברוכים הבאים אל השלב השלישי והאחרון. כעת, יש לכם מופע למשפחה שעומד בסטנדרטים הבאים:

  • מתאים לכל בני המשפחה שלכם
  • יש עליו ביקורות חיוביות

אם כך, זה הזמן ליצור קשר עם המפעיל של המופע ולברר את הפרטים הבאים:

  • עלויות צפויות
  • משך המופע
  • האם יש צורך לארגן דברים מראש? (הגברה, במה וכו'?)
  • תאריכים פנויים ועוד

לאחר שתבדקו את כל הפרטים הללו ותראו שאכן יש התאמה עם המפעיל הנבחר, אתם יכולים להתחיל להכין את הסלון, החצר או הגג לקראת המופע המשפחתי.
לנו נותר רק לאחל לכם שתיהנו מכל רגע!

מופע בידור

ביטוח
כללי
מה חשוב לזכור לפני שיורדים לסיני

החלטתם שבא לכם חופשה, הפסקה קלה מהכאוס היומיומי, מדגדג לכם ממש לצאת מפתח הדלת, להכנס לרכב ול… אבל אז אתם נזכרים שאין לכם ביטוח נסיעות. רגע, איך בכלל עושים ביטוח

מה כדאי לאכול בעבודה

אתם מוצאים את עצמכם מבלים שעות בעבודה ולא תמיד עוצרים לאכול? אם כך, כדאי שתדעו שעל ארוחת צהריים טובה לא כדאי לכם לוותר. מה שכן, לא תמיד פשוט לענות על