מאוכל ועד סדנאות: איך לתכנן אירוע מהנה לחברים?

בכל חבורה יש אדם אחד שתמיד לוקח על עצמו את האחריות בכל הנוגע להפקת מפגשים מהנים ובלתי נשכחים. מדובר לעיתים בארוחות ערב ביתיות, יציאות לנופשים משותפים בארץ וסדנאות מיוחדות. מדריך זה עולה לאתר, כדי להציג בפני כל דורש את הצעדים שמובילים לתכנון האירועים המהנים הללו. הישארו כאן ותכירו מקרוב בהליך המספק. מי יודע? אולי תגלו בסיומו שאתם עתידים להיות מארגני האירועים של החבורה שלכם? 

 

הצעד הראשון: תשלחו סקר לבחירת תאריך

תכנון של אירוע מהנה לחבר’ה מחייב קודם כל בחירה בתאריך ושעה מסוימים שמתאימים לכולם. זה הרי ידוע שלכל אחד מהמוזמנים יש תכנונים שונים, כך שמדובר בעניין שלא תמיד הולך בקלות. חשוב שתדעו שיש כיום כל מיני כלים מתקדמים שמקלים על בחירת התאריך המתאים. מדובר לצורך הדוגמא באפליקציות שמאפשרות שליחת סקרים ומילוי תאריכים בהתאם לאפשרויות שייקבעו על ידיכם מראש. כך שתוכלו לשלוח מספר תאריכים שונים ולבדוק מהי האפשרות המתאימה לרוב המוזמנים.

סֶקֶר

הצעד השני: תציעו 3 הצעות שונות

הימנעו משאילת שאלות פתוחות שנוגעות לאופי המפגש, משום שאלה עשויות להקשות עליכם ולהוביל לקבלת הצעות שונות לגמרי. אנו ממליצים לשלוח מראש 3 הצעות שונות שמתאימות לדעתכם למוזמנים. מדובר לצורך הדוגמא באפשרויות הבאות:

  1. מופע סטנד אפ
  2. סופ”ש בבית מלון
  3. סדנת צילום

רגע לפני שנעבור לצעד השלישי, נציין שיש היצע רחב של סדנאות צילום שמתאימות לקהלים שונים. מדובר לצורך הדוגמא בסדנה שמתאימה לצלמים מתחילים בלבד או סדנת צילום בסמארטפון שמתאימה לכל אחד.

 

הצעד השלישי: תגבו את התשלום

אל תסתמכו על לייקים, “דיבורים באוויר” ואישורים בכתב. שכן, אלה לא יבטיחו את הגעתם של המוזמנים. עליכם לגבות מראש את התשלום המלא שיועבר לספק הנבחר. כך תוכלו להמשיך לצעד הרביעי והאחרון שיקדם אתכם אל עבר האירוע המהנה.

 

הצעד הרביעי: תבצעו חלוקת מטלות מסודרת

קבעתם תאריך ושעה שמתאימים לכולם? שריינתם את הספק או מקום האירוח מראש? אם כך, זה הזמן לחלק את המטלות האחרונות בין המוזמנים. חשוב לציין שתוכלו ליישם את השלב הזה במהירות וללא מאמץ תוך הכנת טבלה מסודרת. זו תכיל את כל המטלות, כך שהמוזמנים יוכלו למלא את שמם לצד המטלה המתאימה. בחרנו להציג בפניכם טבלה לדוגמא, שמציגה את רשימת מאכלים שהמוזמנים צריכים להביא עמם לסדנא:

 

 

פריטים שצריך להביא שם האורח
20 לחמניות טריות או 3 כיכרות לחם
3 סוגי גבינות + 2 בקבוקי שתיה
2 ממרחים + כוסות חד פעמיות
סלט ירקות + צלחות +  סכו”ם

 

מילים אחרונות לסיום

תכנון של אירוע מהנה לחברים זה לא סיפור גדולה. מדובר בתהליך שכולל 4 צעדים בסיסיים שכל אחד יכול ליישם. בשלב זה אתם מכירים בכל הפרטים הדרושים, כך שתוכלו ליישם את הנאמר לעיל ולקיים אירוע יוצא מן הכלל.

אוכל לאירועים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פטור ממס הכנסה
כללי
מי מועמד ראוי לפטור ממס הכנסה?

הרבה אנשים מנסים לחסוך במה שאפשר, כמה שפחות הוצאות ועלויות, העיקר להנות מחיסכון של כמה מאות שקלים. האבסורד הוא שרבים מהם לא יודעים כי מצבם מזכה אותם בקבלת פטור ממס

שרביט
אירועים
אומן חושים מומלץ

מאז ומעולם יוחסו לאנשים מסוימים יכולות על טבעיות. אנשים אלו התהדרו ביכולת לקרוא מחשבות, לחדור לנפשות של העומדים מולם, ואף לגרום לאנשים לעשות דברים בניגוד לרצונם. כמובן שהאנושות התקדמה מאז

ילדים מבשלים
אירועים
למה חשוב לעשות סדנת שוקולד במקום סגור

ברצונכם להפיק אירוע שיכלול בתוכו אטרקציות מגניבות, בין היתר סדנת שוקולד. אולי אתם בכלל עוסקים בהפקת סדנאות שוקולד כמקצוע, ובכל פעם צריכים להתעסק עם השאלה היכן לעשות אותה. מה ההבדל