היתרונות של מארחים או מארגנים באירועים קטנים

בין אם אלו החברים מבית הספר, החבר’ה מהצבא או אפילו השותפים במשרד – בכל קבוצת חברים יש “תפקידים”. כולנו מכירים את ליצן החבורה או הבחור האחראי, ולרוב אפשר לזהות את אותן דמויות מפתח במבט מהיר. אולם קיימת דמות נוספת שבלעדיה שנושאת אולי בתפקיד המסובך ביותר, אך גם מתגמל במיוחד. התואר הנחשק הוא כמובן – המארח או המארגן. אז מדוע בעצם הוא כל כך טוב?

 

מיצוב המעמד החברתי

בין אם מדובר באירוח של חברי מועדון הברידג’ בווילה הפרטית של המארח, ובין אם אם זו מסיבת רווקות חלומית שמארגנים במקום לאירועים קטנים – מבחינת מעמדם החברתי, המארחים או המארגנים הסדרתיים קונים את עולמם. מתוקף תפקידם, הם נמצא בכל מסיבה, הרי הם המארגנים שלה.

כך הם לא מפספסים אף מפגש, מצליחים לשמור על קשר עם מספר רב של אנשים, ונשארים מעודכנים בשלל הרכילויות המקומיות. בנוסף על כך, המארגנים לרוב יהיו מרכז העניינים במסיבה. כמעט לכל אורך הערב העיניים יהיו מופנות אליהם ומעמדם החברתי ייקבע בהתאם. אז כן, בהחלט, אם אתם המארחים האולטימטיביים, מן הסתם רבים יהיו אלו שירצו להיות בקרבתכם.

 

התנסות ארגונית

יכול להיות שאורח תמים כמעט ולא יחוש בעניין הזה, אך על מארח או מארגן אירוע כזה או אחר מוטלת אחריות רבה בעניין ארגון וניהול מאחורי הקלעים. הדבר נכון בין אם האירוע מתקיים בביתם של המארחים ובין אם הם מארגנים אותו בלוקיישן נבחר אחר. בכל מקרה, על מנת שאירוע יוכתר בהצלחה, המארח נדרש לבצע הכנה מקדימה הכוללת מספר פרמטרים כגון: הבנת סדר הגודל של המסיבה, בחירת לוקיישן, בחירת עיצוב, גיבוש תפריט, ארגון תכנית אמנותית  ועוד.

כל אלה מקנים למארח ניסיון רב בהפקת אירוע ובהתנהלות כלכלית. ניסיון זה מספק כלים שימושיים בכלל תחומי החיים כמו בעסקים וכלכלת בית למשל. רווח נקי!

 

הרחבת מעגל החברים

יש שיגידו כי מדובר ביתרון החשוב ביותר מבין כלל היתרונות. כאשר מקיימים מסיבה ושולחים הזמנות לכל החברים, אותם מוזמנים לא יסתפקו לרוב בהגעה למסיבה בעצמם, אלא יזמינו גם חבר נוסף שיתכן ומארח המסיבה לא מכיר כלל, זאת על מנת להימנע ממבוכה, או אפילו סתם בשביל ללבות את השמחה.

כך נוצר מצב שהמארח זוכה להכניס אל ביתו אנשים חדשים, להכירם וכך להרחיב את מעגל החברים שלו. אותם חברים חדשים יוכלו לבוא לעזרו של המארח במידה ויצטרך, להכיר לו תחביבים חדשים ומי יודע, אולי אותה חברות תהפוך לקשר רומנטי

 

סיכום

אין ספק כי לארח ולארגן אירוע בתפקיד קשוח אשר דורש מיומנות ותרגול אך האחריות החשובה הזו מביאה עמה יתרונות רבים. בסופו של יום, אין שמחה גדולה יותר מאשר לראות את כל החברים והאנשים הקרובים אלינו חוגגים ונהנים יחד ממשהו שאנחנו הפקנו בעצמנו.

מסיבת רווקות חלומית

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אמן
אנשי שירות
אמן חושים או קוסם לילד מה עדיף 

ארגון מסיבת יום הולדת לילד היא אחת המטלות שחשוב לבצע אותם כמו שצריך ועל פי הספר. הסיבה לכך היא שילדים בשנת 2019 אינם מסתפקים יותר בארגון מסיבות יום הולדת שגרתיות,

נשים רוקדות
אירועים
הפעלות מושלמות לבת מצווה

בת המצווה היא ההזדמנות המושלמת ליהנות ולחגוג עם כל החברים והמשפחה הקרובים. כל אחת מאתנו מחכה וסופרת את הימים לבת מצווה שלה ורוצה לארגן אותה באופן המושלם, עם האוכל, הריקודים