השכרת מתנפחים לילדים כל מה שצריך לדעת

השכרת מתנפחים לילדים כל מה שצריך לדעת

אם אתם רוצים להעניק לילדים שלכם הזדמנות לחוויה בלתי נשכחת בדמות מתנפחים להשכרה, ישנם מספר כללים אותם עליכם להכיר. מהם? להלן הפרטים.

מתנפחים בעבור ילדים – אטרקציה אהובה וייחודית

זה לא סוד כי בשנים האחרונות חל ביקוש אדיר בעבור השכרת מתנפחים לילדים,  וזאת בשל העובדה כי מדובר באטרקציה אשר מתאימה לכל גיל ואיננה מתייחסת רק למגדר אחד. למעשה, גם מבוגרים אוהבים מאוד מתנפחים והיום ניתן לשלב את האטרקציה הזו בכל אירוע, אולם לא רבים יודעים כי בניגוד לאטרקציות אחרות ישנם חוקים אשר עליהם יש לשמור, וכעת נסביר בדיוק מדוע.

מה חשוב לדעת לגבי השכרת מתנפחים לילדים?

ע"פ המומחים של חברת פוזה מתנפחים, החברה המובילה כיום בתחום ישנה חשיבות רבה להבנה של תנאי השימוש במתנפח, וזאת בשל העובדה כי ישנם גילאים אשר אינם מורשים לעלות על המתקן – בהתאמה להוראות היצרן. ע"פ המומחים, בשונה מאטרקציות אחרות אותן ניתן להביא לילדים, התאמה של המתנפח לגיל של הילדים היא קריטית, בעיקר כאשר מדובר בפעוטות. כיום מסבירים המומחים ניתן לבצע השכרה של מתנפחים בהתאם לגיל, כאשר פעוטות מקבלים מתנפחים קטנים יחסית ואילו המבוגרים יותר יכולים לקבל לאירוע שלהם מתנפחי ענק בהם יכולים לקחת חלק מספר לא מועט של ילדים. יחד עם זאת, על מנת לשמור על אלמנט הבטיחות חשוב מאוד להקפיד כי מבוגר ישגיח בכל עת, וזאת על מנת לוודא כי הילדים משתמשים באופן בטיחותי במתקן. יתרה מכך, ההמלצה היא כי מתחת לגיל 9 מבוגר יעלה עם הילדים בכדי להבטיח כי הילדים משתמשים במתנפח כמו שצריך, ובעיקר כאשר מדובר במתנפחים אשר עליהם ניתן לגלוש באמצעות מים. כל כניסה למתקן מחייבת ליווי מבוגר, ועל כך יש להקפיד הקפדה יתרה.

אטרקציה לילדים

השכרת מתנפחים לילדים – באמצעות פוזה מתנפחים החברה הגדולה בישראל

פוזה מתנפחים נחשבת מזה שנים רבות לחברה הגדולה ביותר בישראל אשר מאפשרת לבצע השכרה של מתנפחים משלל סוגים ודגמים, כאשר כל מתנפח נבדק במבחני בטיחות בכדי להבטיח כי אכן מדובר במתנפח איכותי. באמצעות צוות המומחים של החברה תוכלו לספק לאירוע שלכם חוויה בלתי נשכחת אשר כוללת מתנפחים במחירים נוחים לכל כיס כמו גם מתנפחים ייחודים אשר מושכרים באופן בלעדי ע"י החברה, והם כוללים מתנפחים בצורת משחקי חברה וכן מתנפחים של הדמויות האהובות ביותר על הילדים. על כן, אם אתם רוצים להעניק לילדים שלכם חוויה בלתי נשכחת בדמות מתנפחים איכותיים אשר יאפשרו לילדים להוציא אנרגיות, כמו גם למבוגרים אשר רוצים לשוב ולהיות ילדים לכמה רגעים. לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר בעבור השכרת מתנפחים לילדים, צרו קשר עם מרכז ההזמנות של החברה דרך המספר 074-7404037 או באמצעות האתר הרשמי של פוזה מתנפחים בכתובת https://www.poza-jump.co.il.  

כתיבת תגובה

סגירת תפריט