מאמרים

בחלק זה של האתר תוכלו לגלות מאמרים בתחומים שונים המדברים על שוקולד. כל מידע שתרצו לגלות כמה שניות לפני או אחרי שהייתם בסדנה.

במאמר הבא תוכלו לגלות מהי שיטת בן מארי, איפה גילו אותה, למה שומשה שיטה זו בתחילתה, מה היתרונות שלה, איך ניתנת לביצוע ובנוסף איך כל זה בעצם קשור לחומר הגלם האהוב – שוקולד.

בין ילדים לבין שוקולד קיימת מערכת יחסים מופלאה, טעימה ולפעמים גם חסרת מעצורים. הרבה הורים מנסים להוות כחוצץ בין הילדים לחטיף המושלם – שוקולד. לעיתים זה מגיע ללא ללכת למסיבות יום הולדת וכיתה עקב כמויות השוקולד או סתם כי שמעו ששם הולכת להיות סדנת שוקולד. בפוסט זה אתן מענה לשאלות של ההורים לגבי מה מותר, כדאי או אסור עם שוקולד וילדים.

אם אתם באמת אוהבים שוקולד, בטח כבר נתקלתם באנשים, חברים או משפחה שאמרו לכם: שוקולד זה לא בריא, אין לו ערכים תזונתיים, בשביל מה אתה אוכל את זה בכלל ועוד. בפוסט הנוכחי אראה לכם את הכלל הסיבות שכמות מועטה של שוקולד ביום היא לא רק לא מזיקה אלה גם מועילה לבריאותנו.

סדנה זוגית ראשית

סדנת שוקולד זוגית

לא משנה האם מדובר ביום האהבה, ציון יום נישואים או סתם יום לחגוג את האהבה – סדנת שוקלד זוגית היא החוויה המושלמת לכל זוגות האוהבים.

קרא עוד »

מהו בן מארי?

מהו בן מארי? בין השיטות הרבות להמסת שוקולד קיימת שיטה אחת נפוצה ביותר ושמה בן מארי או בתרגום לעברית אמבט מרים. אמבט מנירוסטה או סיר

קרא עוד »

ילדים ושוקולד

ילדים ושוקולד בין ילדים לבין שוקולד קיימת מערכת יחסים מופלאה, טעימה ולפעמים גם חסרת מעצורים. הרבה הורים מנסים להוות כחוצץ בין הילדים לחטיף המושלם –

קרא עוד »

סגולות המרפא של השוקולד

סגולות המרפא של השוקולד אם אתם באמת אוהבים שוקולד, בטח כבר נתקלתם באנשים, חברים או משפחה שאמרו לכם: שוקולד זה לא בריא, אין לו ערכים

קרא עוד »